Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Oglądane (0) Schowek

Dystrybutor gniazdek marki Kontakt-Simon

W naszym sklepie internetowym z nowoczesnymi gniazdkami elektrycznymi i włącznikami światła znajdziesz wysokiej jakości produkty renomowanej marki Kontakt-Simon. Jako dystrybutor polecamy między innymi ramki 1-krotne oraz wielokrotne w różnych kolorach. Oferujemy bardzo szeroki asortyment, dzięki któremu na pewno znajdziesz coś idealnego do swojego domu!

Stylowe włączniki Kontakt-Simon

Jeżeli szukasz nowoczesnych włączników światła, sprawdź oferowane w naszej hurtowni elektrycznej online produkty marki Kontakt-Simon. Jako dystrybutor proponujemy mnóstwo różnych stylowych łączników. Znajdziesz tutaj na przykład modele jednobiegunowe bryzgoszczelne, a także schodowe. Polecamy także pojedyncze klawisze do łączników z podświetleniem.

Dystrybutor kontaktów Kontakt-Simon

Szukasz gniazdka elektrycznego do łazienki, a może masz małe dziecko? W naszym sklepie internetowym znajdziesz na przykład podwójny kontakt z uziemieniem i transparentną klapką. Sprawdź wszystkie dostępne w ofercie produkty marki Kontakt-Simon, które polecamy jako autoryzowany dystrybutor. Zapraszamy na zakupy!

 PŁAĆ MNIEJ ZA ZAKUPY

RABATY

od 500zł - 4%
od 1000zł - 5%
od 1500zł - 6%

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do schowka musisz być zalogowany.

Zaloguj się